WItam, dołączam do grona chorych na endo

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Gonia
Udzielaj±cy się
Posty: 20
Rejestracja: środa, 24 listopada 2010, 11:16

WItam, dołączam do grona chorych na endo

Post autor: Gonia »

cześć tu Gonia. Czytam forum od kilku tygodni, znalazłam Was po wyjściu ze szpitala. Zbieram się psychicznie do opisania swojej historii... na razie się przedstawiam i chcę zebrać myśli i uspokoić się psychicznie po werdykcie lekarza jak i tym co mnie czeka po zdobyciu wiedzy o tej chorobie dzięki Wam wszystkim.
To niesamowite, że jest taka inicjatywa, strona i forum - bardzo mi to pomogło w zebraniu wiedzy na temat endometriozy. Do usłyszenia niebawem w zakładce "moja historia". pozdrawiam, Gonia
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: WItam, dołączam do grona chorych na endo

Post autor: gosiak76 »

witaj Goniu,

przykro mi ze postawiono diagnoze endo w Twojej sytuacji ale wiedz ze my jestesmy tu po to aby sie wspierac wzajemnie i radzic w roznych sytuacjach.
Ciesze sie ze znalazlas nasze forum a dzieki temu bedziesz mogla zdobyc te informacje ktore wyjasnia najwazniejsze rzeczy zwiazane z endometrioza.
Czekamy na Twoja historie ktora przyblizy nam lepiej sytuacje przez ktora obecnie przechodzisz - ja jestem przed laparoskopia ale 7 grudnia ide do szpitala i bedzie to moja pierwsza laparoskopia -ginekolog w Polsce jak i ostatnio specjalisci w Anglii doszli do wniosku ze to wlasnie endometrioza powoduje u mnie bole, nieregularne okresy i inne problemy zwiazane z moim stanem zdrowia.
Zycze Ci duzo zdrowka i mam nadzieje ze sobie poukladasz wiedze ktora tu zdobedziesz.

Powodzenia - Gosia
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
Kamil
Ekspert
Posty: 155
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 01:14

Re: WItam, dołączam do grona chorych na endo

Post autor: Kamil »

cześć :)
witaj na forum, mam nadzieję że ci się u nas spodoba:) Życzę zdrowia i pozdrawiam serdecznie :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: WItam, dołączam do grona chorych na endo

Post autor: vwd »

Witaj w niedoli :) Rozgosc sie na forum :) Jestesmy tu z Toba :)
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: WItam, dołączam do grona chorych na endo

Post autor: patrycja89 »

I ja Cię witam bardzo serdecznie Goniu :) :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Małgorzata00
Stały bywalec
Posty: 63
Rejestracja: sobota, 13 listopada 2010, 09:52

Re: WItam, dołączam do grona chorych na endo

Post autor: Małgorzata00 »

Cześć Gosiu, głowa do góry, damy rade.
Pozdrawiam Małgorzata
Ksenia
Ekspert
Posty: 127
Rejestracja: sobota, 16 października 2010, 02:45

Re: WItam, dołączam do grona chorych na endo

Post autor: Ksenia »

witaj serdecznie Goniu,

napisz co u Ciebie sie dzieje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”