Co Wam sie sni?

Co ostatnio się wydarzyło? Co Cię wzburzyło? Czy jest coś o czym chciałbyś pogadać?
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Co Wam sie sni?

Post autor: vwd »

Pati w swoim watku poruszyla temat snow. Mnie sny b.fascynuja, wiec chce zadac Wam pytanie: Co Wam sie sni? Mnie dzis snilo sie, ze szukalam toalety (malo zajmujace, co?) Byla jakas akcja, spotkanie, duzo ludzi... a ja szukam toalety!! ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Co Wam sie sni?

Post autor: gosiak76 »

ja juz od dawna nie mialam zadnego snu ale jak dawno temu zaczynalam prace to snily mi sie rzecvzy zwiazane z praca jak al;army i ze trzeba cos sprawdzac .... hihihi

dobrze ze teraz nie snia mi sie sety ktore pakuje do szpitali - wystarczy ze to robie w pracy tylko ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Co Wam sie sni?

Post autor: patrycja89 »

Vwd mnie się za to śniła toaleta sama w sobie... Cały czas.. nie wiedziałam czy wymiotowałam, czy chciałam z niej skorzystac.. Była czysta itd.. Ale nawet jak sie obudziłam i zasnęłam znowu, to nadal mi się sniła.. :P Ale sprawdziłam w senniku i okzało się, że to zapowiedź czegoś dobrego.. ponoc może mi się poprawić sytuacja materialna hihi :) Fajnie by było, żeby sennik sie sprawdzał :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Co Wam sie sni?

Post autor: karolina794 »

Ja niestety bardzo rzadko pamietam co mi się sni,a to podobno dlatego,że kiedy się budzę to patrzę od razu w okno.Łózko mamy na wprost okna.Ale swego czasu śnił mi sie pożar,z którego za bardzo nie mogłam uciec.
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Co Wam sie sni?

Post autor: domowniczka »

mnie sni sie duzo i czesto 8) zmieniam w snach plec :lol: wiek :P srodowisko :wink:
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Co Wam sie sni?

Post autor: gosiak76 »

domowniczka pisze:mnie sni sie duzo i czesto 8) zmieniam w snach plec :lol: wiek :P srodowisko :wink:
czy te sny byly mile - w jakim srodowisku bylas wtedy podczas snu? czy w snach jestes mlodsza czy starsza niz obecnie??? calkiem ciekawe jest to o czym napisalas ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Co Wam sie sni?

Post autor: domowniczka »

nie chce uchodzic za dziwolaga ;) ale sny mam naprawde odlotowe :) a Tobie co sie glownie sni?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Co Wam sie sni?

Post autor: gosiak76 »

ostatnio spie ale nie mam snow - albo po prostu ulatuja jak tylko sie obudze ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Co Wam sie sni?

Post autor: vwd »

pamietacie jakis swoj niesamowity, przejmujacy sen?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Co Wam sie sni?

Post autor: gosiak76 »

kiedys mialam koszmary i budzilam sie z placzem - snil mi sie pozar i ze uciekalismy z domu albo w lesie ktos nas gonil - budzilam sie i nigdy sen nie mial konca bo balam sie zasnac zeby sen nie powrocil.
jednak obecnie nie mam juz tego typu koszmarow - ciesze sie ze to odeszlo ode mnie ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Co Wam sie sni?

Post autor: vwd »

koszmary senne brrr wspolczuje kazdemu, kto ich doswiadcza
ja mialam w dziecinstwie koszmar, ze mama odjezdza z jakims obcym mezczyzna, a tato trzyma mnie mocno i nie pozwala mi biec za autem.... :( na szczescie to byl tylko sen
Milionek66
Ekspert
Posty: 112
Rejestracja: środa, 23 marca 2011, 16:45

Re: Co Wam sie sni?

Post autor: Milionek66 »

Ostatnio nie miewam snów.Te wcześniejsze chyba z przed tygodnia,tyle co pamiętam
co jacyś ludzie....i nic szczególnego.

A co powiecie na sny prorocze? czy zdarzają się wam takowe? hmm
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Co Wam sie sni?

Post autor: vwd »

ja mialam dzis ciekawy sen :) bralam z mezem przypadkowy udzial w protescie ulicznym i swoimi wypowiedziami zalazlam za skore przywodczyniom calego zamieszania, wiec mnie kilkanascie, moze kilkadziesiat kobiet odseparowalo od tlumu, zabralo do zamknietego pomieszczenia i probowalo przemowic do rozumu :D balam sie, ze dojdzie do rekoczynow ;) balam sie o swoje zycie :| ale odwaznie ripostowalam, prulam prawde miedzy oczy i... okazalo sie, ze zaczynam zyskiwac sympatie niektorych dziewczyn, pojawily sie pierwsze glosy popierajace moje stanowisko, w koncu przekonalam je na tyle, ze udalo mi sie swobodnie wyjsc, gdy one zaciekle dyskutowaly. Lecz gdy wyszlam na ulice, okazalo sie, ze w moim kierunku zmierza tlum facetow. "Teraz juz moja perswazja nie wystarczy, rozniosa mnie na strzepy" - pomyslalam. Probowalam uciekac, ale zupelnie niepotrzebnie. Dopadli mnie w minute i okazalo sie, ze oni przyszli mi z odsiecza, ze chcieli mnie odbic kobietom :D ze mnie popieraja, darza sympatia i szacunkiem :) :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Co Wam sie sni?

Post autor: gosiak76 »

niesamowity sen - super ze masz cechy przywodcze i potrafisz przemowic do innych nawet jezeli to bylo we snie ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Milionek66
Ekspert
Posty: 112
Rejestracja: środa, 23 marca 2011, 16:45

Re: Co Wam sie sni?

Post autor: Milionek66 »

Tak wvd rzeczywiście ciekawy sen.

A co powiecie na to jeśli śni się mama,która w styczniu tego roku odeszła
do domu Ojca... Nie zdążyłam na jej pogrzeb...spieszyłam się widziałam
proboszcza że idzie już ludzi..jakby widok z okna na ludzi że czekają.
A ja jeszcze musiałam iść po syna do szkoły,jakaś dziwna ta szkoła była.
Poganiałam go aby sie pośpieszył z ubieraniem.Ale podczas jak się ubierał
widziałam jakieś czerwone plamki na jego szyi.Ale sen się skończył...
W sumie mogę sobie to wytłumaczyć w ten sposób,że rzeczywiście nie mogłam być
na mamy pogrzebie,ponieważ w trakcie Jej choroby ja zachorowałam poważnie na
oskrzela.I leżałam w gorączce.Do szpitala zawitałam jak leżała,słaba byłam ale chciałam
być przy Mamie ... ostatni raz nakarmiłam wymasowałam nogi...w sobotę.I jakoś tak
kilka razy się pożegnałam z Mamą...więcej jak we wcześniejsze dni.A o godzinie chyba
23,może pózniej...usłyszałam jakby gdzieś z daleka...jak echo..."Joasiu ja już nie mam siły"
I tak ze 3 razy.....

A nazajutrz.....dostaje telefon...Mama nie żyje...czyli w niedzielę.Mama odeszła o 5.30.
We środę był pogrzeb,lecz mnie choroba i gorączka usidliły w łóżku.Zle się z tym czułam...czuje
ale nie mogłam bo było niedobrze ze mną.A stąd mógł być ten sen...
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Co Wam sie sni?

Post autor: gosiak76 »

Bardzo mi przykro z powodu tego snu - mysle ze czesto otrzymujemy jakies znaki od zmarlych w momencie ich odejscia jakby chcieli sie z nami pozegnac oraz sprawdzic zanim odejda co u nas sie dzieje.
U Ciebie choroba spowodowala ze nie moglas byc na pogrzebie - nie obwiniaj siebie za to bo ja bylam w nieco innej sytuacji ale tez nie moglam byc na pogrzebie mojego sp dziadziusia ktory zmarl nagle a ja bylam wtedy w Anglii. Powiedzialam sobie wtedy ze jak tylko bede w Polsce to pojade na grob - co tez uczynilam bo to bylo jedyne wyjscie w tamtej sytuacji u mnie.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Co Wam sie sni?

Post autor: vwd »

Milionek, przezywasz mocno smierc mamy i stad te sny. To normalne, ze podswiadomie do tego wracasz. Utrata bliskiej osoby jest najmocniejszym przezyciem - powie Ci to kazdy psycholog. Wspolczuje Ci smierci mamy :( musisz wybaczyc sobie nieobecnosc na pogrzebie, ona nie byla zawiniona... Mysle, ze to wszystko jeszcze swieza sprawa... Czas leczy rany, zapewne i Ciebie uleczy - tego Ci zycze :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy o wszystkim”