Witam

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Witam

Post autor: karolina794 »

Na imię mam Karolina,mam 30 lat i forum poleciła mi koleżanka.Oczywiście trafiłam tu z powodu nieszczęsnej endometriozy,z która męczę się już ponad 3 lata bez efektów.Szerzej napiszę w innym wątku o swoim przypadku
Awatar użytkownika
Kamil
Ekspert
Posty: 155
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 01:14

Witaj Karolino :)

Post autor: Kamil »

Mam nadzieję że znajdziesz na forum to czego szukasz, a na pewno wsparcie :) Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam

Post autor: gosiak76 »

Witaj Karolino,

czekamy na Twoja historie. Mam nadzieje ze znajdziesz odpowiedzi na dreczace Cie pytania - jezeli bedziesz potrzebowac porozmawiac lub wyzalic - pisz a my jestemy tu zeby Cie wesprzec i pomoc zrozumiec - sama jestem przed zdiagnozowaniem endo i czeka mnie operacja laparoskopowa w grudniu.
Mam nadzieje ze w koncu znajdzie sie jakis skuteczny lek ktory pozwoli Ci przezwyciezyc chorobe.

Pozdrawiam cieplo
Gosia
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam

Post autor: vwd »

Witaj :)
Dobrze trafilas :) Jestesmy tu po to, aby sie wspierac, aby dzielic sie doswiadczeniem i przezyciami, aby rozmawiac o stosowanych lekach i ich skutkach ubocznych, o lekarzach, badaniach, pobytach w szpitalu... Pytaj i sama udzielaj odpowiedzi w innych watkach. Twoje doswiadczenie zwiazane z dotychczasowym leczeniem moze przydac sie innym dziewczynom, ktore takze szukaja odpowiedzi na nurtujace je pytania.
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: Witam

Post autor: marzenka86 »

Karolinko!! :)

Zdrowych wesołch i spokojnych świąt!!
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Witam

Post autor: domowniczka »

Karolinko, co u Ciebie, bo dawno sie nie odzywalas?! :) Jak sie czujesz? Jak zyjesz?
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Witam

Post autor: karolina794 »

Troche mnie nie było bo najpierw zapalenie oskrzeli rozłozyło mnie na dobre,a musiałam sie kurować bo w poniedziałek jadę do Warszawy do lekarza i musiałam byc zdrowa,żeby wizyta mi nie przepadła.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam

Post autor: gosiak76 »

ciesze sie ze wyzdrowialas bo niezrecznie byloby gdyby wizyta przepadla.
bede myslala o Tobie - zycze powodzenia i daj znac jak wrocisz :*
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam

Post autor: vwd »

zapalenie oskrzeli? :shock: gdzie Cie tak rozlozylo? oj, nie dbasz o siebie!!! musisz na siebie uwazac, teraz jestes oslabiona... bierzesz jakies witaminki? bierz koniecznie :) i napisz co powiedzial lekarz z W-wy :)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Witam

Post autor: domowniczka »

karolina794 pisze:w poniedziałek [...] musiałam byc zdrowa,żeby wizyta mi nie przepadła
o ktory pon. chodzi, o dzisiaj?... :) i jak przebiegla wizyta?
a co bralas na zapalenie oskrzeli? antybiotyk w zastrzykach?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam

Post autor: gosiak76 »

jak po wizycie ??? juz cos ustalono w Twojej sytuacji ?? pozdrawiam cieplutko :*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”