witajcie

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Magi ciesze sie z podejscia lekarzy w Twojej sytuacji - mam nadzieje ze starana o malenstwo beda owocne. Pisz co dalej u Ciebie a my bedziemy cieszyc sie razem z Toba z Twojego szczescia juz niedlugo - taka mam nadzieje.

A co do fachowej nazwy to nie wiem czy to nazywa sie guzkiem czy narosla - a moze jest to ognisko. Na pewno dziewczyny wiedza wiecej w tej kwestii - chodzi mi o te dziewczyny ktore mialy zmiany w szwie po cc.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

magi83 pisze: tj guzek, czy narośl??
w bliznie po cc to guzek
magi83
Udzielający się
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek, 17 stycznia 2011, 18:47

Re: witajcie

Post autor: magi83 »

witam
Z wielką radością wchodzę na to forum :) kilka dni strachu, a tyle dałyście mi wsparcia.
pisałam w piątek, że dostałam miesiączkę - to nie była miesiączka tylko plamienia i jak dobrze przeliczyłam plamienia były 2 dni po terminie miesiączki w tym tyg "moja narośl" na szwach już nie boli - zrobiłam 2 testy z apteki - negatywne , HCG tydzień temu - brak ciąży - nie wiem co jest grane idę jutro na HCG jeszcze raz - jednak chyba podejrzewam ciążę ...
bardzo bym chciała - boję się, że moja psychika przesuwa miesiączkę
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

mam nadzieje ze wszystko sie ulozy tak jak sobie tego zyczysz i otrzymasz dobra wiadomosc - trzymam kciuki za Ciebie :*

Poza tym dobra wiadomosc ze guzek na szwach po cc nie boli i ze jestes radosna w tym momencie - aby tak dalej ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

nie jestes w ciazy! wiem, ze ciezko w to uwierzyc, gdy b.sie chce...
a miesiaczki sie przesuwaja, tak juz bywa ;) zwlaszcza, gdy ma sie endo i nie stosuje odpowiednich lekow
Kochana, spokojnie, odczekaj jeszcze troche, a jesli nic sie nie zmieni - idz z tym do gina :)
magi83
Udzielający się
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek, 17 stycznia 2011, 18:47

Re: witajcie

Post autor: magi83 »

witajcie
jestem w ciąży w co trudno było uwierzyć nawet lekarzowi - jestem w 6 tyg i objawy, które się nasilają wcale nie były wymyślone, w sumie jeszcze to do mnie nie dociera
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Magi tak sie ciesze ze masz wspaniale wiesci - gratuluje i prosze dbaj o siebie i malenstwo .... super ze spelnily sie Twoje marzenia . Pozdrawiam i sle buziaki :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
dotacz82
Udzielający się
Posty: 30
Rejestracja: czwartek, 6 stycznia 2011, 01:20

Re: witajcie

Post autor: dotacz82 »

Witam
Ja rowniez gratuluje :D
Przygladam sie Waszym historiom z boku bo sama jestem poczatkujaca na tym forum i niewiele moge doradzic ale cieszy mnie ze gdy ktos pisze ze spelnilo sie jego marzenie to mi dodaje wiary w to ze moje tez moga sie spelnic :D
pozdrwienia
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

magi83 pisze:jestem w ciąży w co trudno było uwierzyć nawet lekarzowi
GRATULACJE! :) :) :) a to mnie zaskoczylas ;) naprawde, b.b. sie ciesze Twoim szczesciem :) Wobec tego dlaczego testy tego nie wykryly??? Ale super, ze sie udalo :) Brawo!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”