Witajcie :)

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witajcie :)

Post autor: vwd »

troche par juz przez to przeszlo ;) wszystko jest dla ludzi ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie :)

Post autor: gosiak76 »

super ze te najwazniejsze rzeczy juz zalatwione - teraz juz jestes na prostej i dazycie do celu :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: Witajcie :)

Post autor: marzenka86 »

oczywiście że wszystko jest dla ludzi komu jest pisane być razem to będzie i nic ani nikt w tym nie przeszkodzi!!!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie :)

Post autor: gosiak76 »

swieta racja :) w kazdym zwiazku sa male sprzeczki ale wiecej jest tych milszych momentow dzieki ktorym podejmujemy cudowne decyzje zyciowe :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: Witajcie :)

Post autor: marzenka86 »

Co racja to racja Gosiu!!!

Napewno jest to wspaniałe uczucie jeśli ma się tą drugą osobę na której możemy zawsze polegać!!Jestem b.szczęśliwa że tą osobę mam i wspiera mnie w tak ciężkich momentach!!
Każda znas zasługuje to co jest najlepsze!!
Aldona
Ekspert
Posty: 272
Rejestracja: czwartek, 10 lutego 2011, 15:33

Re: Witajcie :)

Post autor: Aldona »

Witaj,
Powodzenia w walce z endo, mam nadzieję że dne nam będzie być mamami ;0
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie :)

Post autor: gosiak76 »

Zgadzam sie z tym Marzenko ale nie wszyscy mezczyzni sa tacy i czasem uciekaja gdy dowiedza sie ze partnerka na cos choruje i potrzebuje wsparcia.
A propos Twojego awatarku - masz sliczna papuzke. Jak sie wabi? ile ma latek? ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Witajcie :)

Post autor: catrina27 »

Ja ktoś Cię kocha to będzie z Tobą, a jak nie to nie był Ciebie wart :D :D :D

Mój dziadziuś hodował takie papużki to są nimfy -dobrze pamiętam? Można ich było nauczyć mówić pojedynczych słów ;) Niestety zmarł na raka w ubiegłym roku, ale tym zdjęciem wróciłaś mi mnóstwo wspomnień- dziękuję
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie :)

Post autor: gosiak76 »

catrina27 pisze: Mój dziadziuś hodował takie papużki to są nimfy -dobrze pamiętam? Niestety zmarł na raka w ubiegłym roku, ale tym zdjęciem wróciłaś mi mnóstwo wspomnień- dziękuję
Kasiu bardzo mi przykro z powodu smierci - super ze dzieki Marzence wrocily mile wspomnienia z okresu kiedy on jeszcze zyl. :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: Witajcie :)

Post autor: marzenka86 »

catrina napewno Twój dziadziuś patrzy na Ciebie z góry i tacza Cie swoją opierą oraz pilnuje aby wszystko sie dobrze układało!!Ciesze sie że wróciły Ci miłe wspomnienia!!!
Wbrew pozorom papużki sa naprawde kochane a przynajmniej moja!!Alwin - bo tak ma na imie uwielbia jak sie go głaszcze co moze wydawać sie dziwne :) ale nastawia główke i trzeba go głaskać :) pomaga zjadać mi obiadek oczywiście ale co jest dobre to juz nie je mi z talerza tylko chce abym dawała mu jedzenie z buzi :) jest kochany uwielbiam go!!

Racja to jest nimfa i ma 3 latka :) jest takim moim małym wsparcie i pocieszuycielem bo pocieszyć tez potrafi jak dowiedziałam sie o chorobie to jak kazda z nas pewnie wylała pełno łez tak samo i ja to moj Alwinek łapał moje łzy dawając mi przy tym tak jak by buzi :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie :)

Post autor: gosiak76 »

Jaki on jest wspanialy - kaze zwierzatko wyczuwa nasze trudne chwile i pragnie nas pocieszyc dlatego fajnie jest miec takiego przyjaciela ktory bedzie przy Tobie kiedy naprawde go potrzebujesz lub zeby sie pobawic i wyjsc na spacerek :)
Marzenko super ze Alwinek pomaga Ci zjadac obiadek - chyba tak jak kazdy ptaszek bardziej lubi byc karmiony wlasnie w taki sposob w jaki on teraz to robi. Fajnie ze pocieszal Cie we wspanialy sposob - lapiac Twoje lzy calowal Ciebie - to po prostu jest fantastyczne i moze spowodowac usmiech na twarzy w tym momencie ze zwierzatka nasi ulubiency potrafia zrobic wszystko dla nas :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: Witajcie :)

Post autor: marzenka86 »

Racja każde zwierze wyczuwa jeśli dzieje sie coś złego!!!a to że potrafi nas pocieszać to jest fantastyczne!! :) Zwierzątka są kochane :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie :)

Post autor: gosiak76 »

Na szczescie my to wiemy bo daja nam ukojenie w trudnych chwilach ale najgorsze jest rowniez to ze sa ludzie ktorzy znecaja sie nad zwierzetami i zostawiaja je w lasach przywiazane do drzew lub wyrzucaja z samochodow w lesie gdy jada na urlopy. Sa tez zwierzeta ktore wiedzac ze wlascicielowi cos zlego sie stalo i zostal zabrany np. do szpitala to beda tak dlugo siedziec w tym miejscu poki wlasciciel nie przyjdzie.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Witajcie :)

Post autor: catrina27 »

Jak mój mąż był w szpitalu,a to 200 metrów od nas to na spacery z Diablem musiałam chodzić pod szpital by on choć na chwilę go zobaczył i usłyszał że jest ok ;) Dodam, że Łukasz to dla niego "guru" są bardzo ze sobą związani. Inaczej całą noc wył
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie :)

Post autor: gosiak76 »

No wlasnie i to jest to - zwierzatka tez chca byc pewne ze czlonkowie rodziny ktora tworzymy sa bezpieczni i zdrowi - i tak jak Kasia napisala jej Diablo chcial codziennie byc pod szpitalem zeby uslyszec glos swojego wlasciciela - to jest super w tej sytuacji :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witajcie :)

Post autor: vwd »

co za historie :) az milo poczytac :) :) Twoje powitanie Marzenko przerodzilo sie w taki mily watek o zwierzakach :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie :)

Post autor: gosiak76 »

jak sie obecnie czujesz Marzenko ??? duzo juz przygotowalas do wesela przez ten czas od ostatniego opisu ??? :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: Witajcie :)

Post autor: marzenka86 »

Czuje sie dobrze choć ostatnio miałam jakieś takie słapsze dni pod względem psychicznym jednym słowem miałam mały dołek ale już jest ok i mój optymizm powrócił bo napewno sie gdzieś pogubuł :) a przygotowania idą idą już nauki mamy prawie za sobą jeszcze tylko jedno spotkanie suknia jest już kupiona będzie pod koniec kwietnia i oczywiście napewno jakieś poprawki :) zostały tylko zaproszenia ale to juz teraz kupimy w marcu i teraz będziemy czekać na 27 sierpień :) już niemogę sie doczekać!!!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie :)

Post autor: gosiak76 »

to rzeczywiscie wspaniale - mam nadzieje ze tez bede mogla sie cieszyc takimi chwilami z moim wspanialym mezczyzna :) Dobrze ze wyszlas z dolka i jest lepiej - aby jak najmniej bylo chwil zalamania w Twoim zyciu :) :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Witajcie :)

Post autor: catrina27 »

No słoneczko teraz musisz spiąć "pośladki" i ostatnie chwile wolności wykorzystać na maksa :mrgreen: Nie zapomnij o wieczorze panieńskim. Ja swój będę pamiętać do końca życia :lol:
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie :)

Post autor: gosiak76 »

Kasiu skoro sie smiejesz piszac o wieczorze panianskim to pewnie dzialo sie tam :) :lol:
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Witajcie :)

Post autor: catrina27 »

Nooooooooooooooooo moja świadkowa z kuzynką poszły na całego ;) ale to bardzo miłe chwile z najbliższymi dziewczynami, których nam nikt nie odbierze ;)
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie :)

Post autor: gosiak76 »

Hihihihi - no to niezle - Marzenko bierz przyklad z Kasi i tez idzcie na calego bo to jedyny i ostatni wieczor kiedy jestes jeszcze panna :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Witajcie :)

Post autor: domowniczka »

marzenka86 pisze:Czuje sie dobrze
to super :) obys tylko czula sie dobrze w dniu slubu!!! :) ja sie tego okropnie balam, ze w ten najwazniejszy dzien moze mi dopiec bol...
Ksenia
Ekspert
Posty: 127
Rejestracja: sobota, 16 października 2010, 02:45

Re: Witajcie :)

Post autor: Ksenia »

Marzenko to super ze trwaja przygotowania do tak fantastycznego dnia w zyciu - zycze wiec duzo zdrowka abys mogla czuc sie wyjatkowa podczas nocy weselnej i mogla ja spedzic razem z goscmi nie czujac zadnego bolu.
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: Witajcie :)

Post autor: marzenka86 »

Co do wieczora to jeszcze naszcęście jest czas i niemyslałam nawet o tym bo najpierw musze napisac prace mgr i zakończyć ta szkołę!!!

A co do ślubu to mam nadzieje ze bólu nie będe miała bo jak narazie -odpukać bóli nie mam one mnie nie dręczą - naszcęście ja endo mam bezbolesne i mam nadzieje że tak zostanie!!!

A za tydzień jedziemy po zaproszenia :) już nie moge sie doczekać :)
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Witajcie :)

Post autor: catrina27 »

Oj wiem co to za ból rozwozić zaproszenia i przygotowywać się do obrony. Także szamanko dużo energii ;)
Bardzo się cieszę, że w tych przygotowaniach nie przeszkadza Ci endo :) W ten wyjątkowy dzień też da Ci spokój ;)
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie :)

Post autor: gosiak76 »

Nasza droga szamanko mam nadzieje ze wszystko przebiegnie pomyslnie - uda sie porozwozic zaproszenia, napisac i obronic prace mgr. Dobrze ze nie masz bolow - to najwazniejsze w tym momencie ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: Witajcie :)

Post autor: marzenka86 »

Mam taką nadzieje że wszsytko sie uda :) nie ma innej opcji :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie :)

Post autor: gosiak76 »

I tak wlasnie trzymaj :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”