Tez mam endometrioze.

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: gosiak76 »

No i udalo sie nam zlapac poza godzinami w ktorych sie umowilysmy :)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: agachod1 »

Fajnie sie rozmawia i pisze razem na forum. Caluski. :)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: agachod1 »

No i taki pracowity tydzien mam juz za soba. W nastepnym ide do pracy tylko we wtorek i w srode, a potem odpoczywam sobie przed operacja. Moze upichce cos Bogusiowi zeby z glodu mi nie umarl. I tak wiem, ze po pracy bedzie jechal do mnie do szpitala, a w domu nie bedzie mu sie chcialo nic samemu zrobic. Ach ci faceci. Male duze dzieci, ale i tak go kocham... :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: gosiak76 »

Aga fajnie ze tyko dwa dni pracujesz - a moze zobcie zakupy jakies przed Twoja operacja zeby wszystko bylo w domu w momencie kiedy do niego wrocisz - bedziesz mogla na szybko cos przygotowac jak bedzie troszke lepiej u Ciebie - ja zawsze robilam wieksze zakupy przed szpitalem bo wiedzialam ze pozniej nie bede mogla nic dzwigac a tym badziej sil zeby biegac po zakupy.
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: agachod1 »

Ja przed pojsciem na operacje ugotuje bigos i zrobie kotlecikow mielonych i to w wiekszej ilosci. Czesc zamroze. Kiedy mnie nie bedzie Bogus bedzie mial jedzonko, a zakupy tez sam zrobi. Postaramy sie wszystko tak zorganizowac, zebym byla jak najmniej obciazona. Poza tam on na pewno nie da mi nic robic jak wroce do domu. Mam nadzieje, ze po moim powrocie zastane porzadek, bo najbardziej nie lubie balaganu. No ale to przeciez szczegol. Pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: gosiak76 »

No tak balagan to szczegol ale pamietaj zeby nie sprzatac po powrocie ze szpitala - bo wtedy to chyba przez kolano Cie tylko przelozyc :) Ale tak na serio to fajnie ze wiesz co porobic by bylo jedzonko i super ze Bogus nie da Ci nic robic jak wrocisz ze szpitala - fajnie jak jest ktos Cie wyreczy i porobi zakupy bo wtedy Ty tylko zajmiesz sie upichceniem czegos na spokojnie :)
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: hercik17 »

Widzę że jesteś zorganizowana i dbasz o swojego mężczyznę :) super.Ale nie przemęczaj się przed tą operacją.Pozdrawiam
poziomko
Ekspert
Posty: 131
Rejestracja: niedziela, 19 lutego 2012, 20:10

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: poziomko »

I ja też! Dwunastego marca, w dniu Twojej operacji nie będę pracować tylko mocno trzymać kciuki za pomyślny przebieg operacji i już!

Całuję ciepło. :D
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: agachod1 »

Dzieki wam bardzo dziewczyny za slowa wsparcia. To jest naprawde bardzo mile. Nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy. No z takim wsparciem to ja o wynik operacji jestem w 100% spokojna. Kilka dni temu nasza znajoma przypomniala nam, ze tego dnia, kiedy bede operowana mija pierwsza rocznica smierci Gienia, tzn jej przyjaciela- meza, a naszego bliskiego przyjaciela. Wiem, ze jakby cos poszlo nie tak on bedzie nade mna czuwal. Ale zbiegi okolicznosci. Kolonoskopie mialam robiona w urodziny sp meza kobiety, u ktorej mieszkamy. Ja caly czas dbam o jego grob, sadze kwiaty, podlewam, nawet pozlocilam literki na jego nagrobku, wiec on tego dnia tez byl ze mna i pomogl mi przetrwac ten zabieg, ze zasnelam po takiej dawce narkozy, po ktorej nie powinnam byla spac. To mialo dzialac tylko jako znieczulenie czesciowe, a wyszlo ogolne. Moze nie powinnam tak pisac, bo brzmi to conajmniej glupio, ale ja wierze ze cos w tym jest. Calusy...
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: gosiak76 »

To nie jest takie glupie Aga - na pewno w jakis sposob te osoby czuwaja nad nami i jestem o tym przekonana. W sumie to ze w pore mialam przeprowadzony zabieg i trafilam na wspanialych lekarzy, pielegniarke to sadze ze tez ktos nade mna czuwa dzieki czemu jestem tu nadal a nie ze mnie ktos olal i ze wykryto chorobe zbyt pozno. Mysle ze cos musi w tym byc. Aga myslami bede z Toba w dniu Twojej operacji i prosze przekazcie mi wiadomosc jak tylko bedziesz po operacji - bede czekac z niecierpliwoscia. Buziaki.
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: agachod1 »

Dzieki, ze mnie nie wysmialas, ze tez wierzysz, ze zmarle osoby czuwaja nad nami. Ja sie siesze, ze mam tez twoje wsparcie i na pewno w pon na wieczor Bogus da ci znac jak poszlo. Juz z nim o tym rozmawialam i powiedzial, ze nie ma problemu. Pewnie bedziesz miala druga zmiane, to wtedy wysle ci wiadomosc na forum. Trzymaj sie Gosik, wypoczywaj abys jutro miala sily by jakos przetrwac ten dzien. Zycze ci milej podrozy i szybkiego powrotu do domku. Caluski i przytulaski. :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje bardzo - nie nie wysmialam bo wiem ze moze tak byc ze nasi bliscy nad nami czuwaja ze to nie jest zwykly przypadek. Super ze Bogus da mi znac co u Ciebie - ciesze sie bardzo. Buziaki :) :***
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: hercik17 »

Dlaczego uważasz że to głupie.Dobrze jest w coś wierzyć i to jest normalne,bynajmniej dla mnie.Może rzeczywiście są ludzie,którzy się z tego śmieją,ale to sprawa indywidualna.Ja zawsze w trudnych chwilach myślę o aniołku którego mam w niebie i wiem,że on czuwa nade mną.Często(bardzo często) o nim myślę i mam wrażenie,że jest blisko,że mnie słucha i wspiera-choć wiem że głupio to brzmi.Powodzenia na operacji będę trzymać kciuki.pozdrawiam
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: vwd »

i ja tez dolaczam sie do grupy trzymajacych za Ciebie kciuki! :)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: agachod1 »

Dzieki dziewczyny. Jestescie wspaniale!!! A ja zawsze zycze wam zeby was nie bolalo i zebyscie byly szczesliwe. Wszystkiego dobrego. Trzymajcie sie. :) :) :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: vwd »

wow, takie piekne zyczenia :D i to bez okazji :) Zrobilo sie b.milo! :) :)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: agachod1 »

A czy trzeba okazji? A tak dla poprawienia komus humorku nie mozna? W koncu to ja pierwsza dostalam porcje takich przemilych slow i to bez okazji. Dziekuje wam, ze jestescie... :wink: :) :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: gosiak76 »

Jestesmy i zawsze bedziemy .... przynajmniej jezeli chodzi o mnie :) Poza tym Ty jestes tez dla nas kiedy potrzebujemy rady lub dobrego slowa a to tez jest wazne i duzo znaczy dla kazdej z nas :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: vwd »

okazji mozna poszukac ;) to np. byly zyczenia w wigilie Dnia Kobiet :D
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: agachod1 »

Hejka. Dziekuje ci Gosiu, ze tak napisalas i ze w ogole ktos zauwazyl, ze ja naprawde kazdej dziewczynie z forum staram sie dobrze doradzic i wspomoc dobrym slowem. Rozkleilam sie teraz zupelnie. Bardzo mnie wzruszyly twoje slowa i mam nadzieje, ze naprawde kazdy na forum mysli podobnie jak ty. To jest wspaniale uczucie, kiedy sie czuje komus potrzebnym.
:wink:
vwd pisze:okazji mozna poszukac ;) to np. byly zyczenia w wigilie Dnia Kobiet :D
A propos Dnia Kobiet, wlasnie zdazylam zlozyc zyczenia Gosi na jej watku. Chyba jednoczesnie o tym pomyslalysmy. Tak wiec jeszcze raz z okazji Dnia Kobiet wszystkim laseczkom z forum wszystkiego co naj, pokonania endo, pokonania bolu, samych radosci i spelnienia marzen!!!
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: hercik17 »

agachod1 pisze: i mam nadzieje, ze naprawde kazdy na forum mysli podobnie jak ty. To jest wspaniale uczucie, kiedy sie czuje komus potrzebnym.
My kobiety chorujące dobrze znamy swoje boleści i kłopoty.Więc jak można nie myśleć o was i dobrze wam nie życzyć??? Chęć pomocy,choćby wirtualnym słowem jest ważna.Przecież tylko my rozumiemy się najlepiej,mimo,że się nie znamy.Wszystkiego dobrego kobietki...zdrowych jajników,jelit,dużo dzieci,mało bólu,spełnienia marzeń....
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: agachod1 »

Dzieki Gosiu, tobie rowniez zdrowka i spelnienia marzen!!!! :D
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: EveLondon »

Hej kochana wiem dokladnie co masz na mysli - to uczucie kiedy wiesz ze jestes potrzebna dodaje sil :) a Ty juz za pare dni smigasz ... bede trzymac kciuki tak ze mi odpadna :) powodzenia i najlepszego z okazji dnia kobiet :)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: agachod1 »

Dzieki Ewelinko. Jestes kochana. Tobie rowniez wszystkiego co najlepsze! :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: gosiak76 »

agachod1 pisze:Hejka. Dziekuje ci Gosiu, ze tak napisalas i ze w ogole ktos zauwazyl, ze ja naprawde kazdej dziewczynie z forum staram sie dobrze doradzic i wspomoc dobrym slowem. Rozkleilam sie teraz zupelnie. Bardzo mnie wzruszyly twoje slowa i mam nadzieje, ze naprawde kazdy na forum mysli podobnie jak ty. To jest wspaniale uczucie, kiedy sie czuje komus potrzebnym.
Ale to jest prawda i mysle ze nie tylko ja to zauwazylam Sloneczko ;)
Zyczenia z okazji Dnia Kobiet na moim watku - zycze wszystkiego najmilszego i najpiekniejszego w zyciu :)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: agachod1 »

Dziekuje Gosienko. Bardzo mi milo, ze od tak wielu osob otrzymalam tyle cieplych slow. To mi dodaje sil przed operacja.
Dzisiaj rano musialam jechac do mojej praxis zeby zrobic sobie krew i EKG. Troche mialam z tym stresu, poniewaz nikt mi wczesniej nie powiedzial, ze bede to musiala robic u mnie w klinice. No ale na szczescie wszystko sie dobrze skonczylo, a ja moge spokojnie czekac do pon. Pozdrawiam mocno. :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: gosiak76 »

Super ze wszystko zakonczylo sie dobrze. Masz porobione badania a to najwazniejsze.
Rabarbar
Udzielający się
Posty: 38
Rejestracja: niedziela, 19 lutego 2012, 21:01

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: Rabarbar »

Właśnie sobie uświadomiłam, że Twoja operacja już bardzo blisko. Trzymam kciuki!!! MUSI być DOBRZE!
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: agachod1 »

Dziekuje serdecznie za slowa wsparcia. Oczywiscie, ze musi byc dobrze. Jestem pozytywnie nastawiona, a to chyba najwazniejsze. Dzisiaj gotuje bigos i robie male kotleciki mielone. Wiekszosc zamroze zeby, jak mnie nie bedzie, Bogus mial co jesc. Zreszta jak juz wroce to ja tez bede miala wygode, bo jak cos to odmroze, odgrzeje i bedzie gotowe jedzonko. Pozdrawiam cieplo. :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: gosiak76 »

No i pewnie bo po operacji nie bedziesz musiala tylko stac w kuchni i gotowac a tylko szybko cos odgrzac i z glowy. Pamietaj ze masz dbac o siebie i sie nie przemeczac po operacji ;) :** Kciuki beda odpalone i myslami bede z Toba oczywiscie :**
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”