Witajcie :)

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witajcie :)

Post autor: vwd »

marzenka86 pisze:No o moich wynikach po laparoskopi to nie wspomne....Bo moje wyniki nie wykazały że mam endometrioze ale lekarz ewidentnie stwierdził że ją mam to jest najlepsze!!Ale wierze w to co mówi lekarz!Myśle że jestem pod dobrą opieką i nie mam powodu do obaw :)
Dobrze, ze masz zaufanego lekarza, kt. wierzysz :) A co konkretnie wylo w Twoim wypisie i wyniku bad. hist.-pat.? Czy nadal dobrze sie czujesz? Ja biorac Danazol zawsze czulam sie swietnie - Tobie tez tego zycze :) A jakie dalsze plany? Kiedy odstawienie lekow i zloty strzal? ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie :)

Post autor: gosiak76 »

Marzenko,

jak sie czujesz obecnie ?? Jak to wszystko wyglada z Twoim leczeniem i kiedy kolejna kontrola ??

Dbaj o siebie kochana :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: Witajcie :)

Post autor: marzenka86 »

Jak dobrze pójdzie leki odstawie w lutym!!Co do mojego samopoczucia to powiem szczerze że jest ok jak narazie nic sie nie dzieje :) i mam nadzieje że już tak zostanie :)
A co do moich wyników to pisze tylko ze miałam cyste i pobrali mi wycinek nic takiego nie pisze przynajmniej dla mnie!!a w wypisie napisali mi ze uwolnili mi zrosty miednicy małej po tem usuneli guz endometrialny to tak w skrócie co tam na wypisie pisze :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: Witajcie :)

Post autor: marzenka86 »

Nastepna kontrola w lutym :) wiec jeszcze troszke czasu mam :)
Narazie przestałam o tej chorobie mysleć tak często!!Naszczęscie remontujemy z moim kochanym przyszłym mężem :) mieszkanko i to zajmuje mi wiele myśli pozatym studia pisanie pracy odciągają mnie od tej przeklętej choroby!!Choć nie powiem zdarza mi sie dzień w którym mam doła i mnie to dręczy ale...jakoś trzeba dać sobie rade prawda :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie :)

Post autor: gosiak76 »

Skoro wszystko przebiega dobrze to nie am sie czym zadreczac chociaz sa momenty gdy wszystko wraca jak bumerang i zastanawiamy sie czy bole wroca, kiedy to moze nastapic i z jaka sila dadza o sobie znac.
Dobrze ze masz zajecia co odciaga Cie od tych mysli o chorobie - mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze a choroba nie da znac o sobie przez dlugi okres czasu.

Co do wypisu to fakty ktore napisali tam sa powiazane z endometrioza jak zrosty miednicy malej oraz guz endometrialny - wiec sluszna decyzja Twojego lekarza co do planu postepowania z endo. Masz dobrego lekarza ze pilnuje wszystkiego i leczy Cie w tym kierunku.

Bedzie dobrze - musi byc i nie ma innej mozliwosci zeby myslec inaczej.

Pozdrawiam goraco i sle caluski :* oraz zycze duuuuuuuuuzo zdroooowka :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: Witajcie :)

Post autor: marzenka86 »

Co do mojego lekarza to fakt jest dobrym specjalistą na szczęście :)

I masz racje musi być dobrze nie ma innej opcji :)


Buziakiiiii :* :* :* :*
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie :)

Post autor: gosiak76 »

No i tak trzymaj - wszystko sie wkrotce ulozy - badz tej mysli caly czas :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witajcie :)

Post autor: vwd »

ale powiedz mi marzenko jeszcze raz, bo jakos mi to umknelo, masz wynik his.-pat. czy nie masz? skoro pobrali Ci wycinek to musisz miec! odbiera sie go 14 dni po, wiec zadzwon do szpitala i zapytaj. Ten wynik jest potrzebny.
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: Witajcie :)

Post autor: marzenka86 »

Mam te wyniki i właśnie te wyniki nie wykazały że mam endometriozy nie wiem czemu sam lekarz sie zdziwił ale stwierdził że to jest ewidentnie endo i tego sie trzyma!!Na tych wynikach pisze tylko ze usunięto cyste i nic wiecej dziwne troszke no ale...
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Witajcie :)

Post autor: domowniczka »

Najwazniejsze, ze sie dobrze czujesz! :) przytylas troszke? masz apetyt? Fizycznie wszystko ok? Ciesz sie tym, ze nic nie boli :) Szalej :D Tancz :lol: skacz :) biegaj :P plywaj 8) zyj!!!!!!! :)
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: Witajcie :)

Post autor: marzenka86 »

No apetyt to mam niestety :( ale próbuje go opanować i nie jeść a czy przytyłam hmm pewnie tak ale na wage nie wchodze bo aż sie boje ale jeszcze nie jest chyba az tak źle bo we wszystkie spodnie sie mieszcze :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie :)

Post autor: gosiak76 »

no to super ze miescisz sie w spodniach :)
a ja sie ciesze coraz bardziej tylko nie wiem czy to po lekach hormonalnych wracam do swej wagi czy to inny powod - wazne ze schudlam juz 4 kg - 1 kg przez ostatni tydzien ;)

Marzenko dobrze ze masz apetyt - i wazne ze czujesz sie dobrze - korzystaj z zycia poki endo nie daje znac o sobie ;) :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witajcie :)

Post autor: vwd »

nie przejmuj sie waga, po odstawieniu lekow wroci wszystko do normy :) najwazniejsze, zeby byc zdrowym! :)
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: Witajcie :)

Post autor: marzenka86 »

Racja zdrowie najważniejsze!!!
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Witajcie :)

Post autor: patrycja89 »

a ja odstawiałam leki i co? Jak mam schudnac te zbędne kilogramy, które mi przybyły przez te miesiące ich zazywania? :( Źle się czuję z taką wagą. Idzie zima, a zimą człowiek jeszcze bardziej tyje:( a ja musze schudnąć, po prostu muszę muszę muszę!
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: Witajcie :)

Post autor: marzenka86 »

No ja też sie źle czuje z tą moją wagą i dlatego robie codziennie brzuszki ograniczam słodycze więc myśle że nie bedzie tak źle :) już sie o to postaram!!
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Witajcie :)

Post autor: patrycja89 »

no tak... najważniejsze to miec troche samozaparcia w sobie
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie :)

Post autor: gosiak76 »

najwazniejsze to jest wiedziec co chcemy osiagnac i dazyc do tego wytrwale (byle nie po trupach ;) )
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: Witajcie :)

Post autor: marzenka86 »

Wszystko jest po trochu ważne .....

Wiecie co chyba mam ten dzien jeden z gorszych :( mam doła najchetniej to bym sie zamkła w pokoju i tam sama posiedział :(
Chyba moje myśli optymistyczne się wyczerpały i teraz czas na myśli pesymistyczne!!

Ahh :( :( :( :( :(
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Witajcie :)

Post autor: patrycja89 »

Kochanie nie mów tak:* Optymistyczne myśli muszą być zawsze. Może się gdzieś po prostu zgubiły, trzeba je poszukać :) Ja Cię po troszeczku rozumiem, dzisiaj mam swój pierwszy okres po odstawieniu leków, cały brzuch mi rozsadziło, ani się schylić, ani wyprostować. Najgorzej to się czuję, jak siedzę. W ruch znowu idą tabletki. Ale co mam zrobić? Mam usiąść i płakać? Przecież to nam nic nie da. Na pewno nie pomoże, a na dodatek możemy nabawić sie bólu głowy. Kochanie nie smucimy się, Jestesmy tutaj po to żeby sobie pomagać. Przecież musimy dać radę prawda?
Jeśli uważasz, że chwila spędzona samotnie Ci pomoże, to ok, ale nie siedź za długo sama, żeby te pesymistyczne myśli Cię nie dopadały.
Ściskam Cię mocno:* :*:)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Witajcie :)

Post autor: domowniczka »

Hej Marzenko :) :) :) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :D :D :D te usmiechy sa dla Ciebie!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie :)

Post autor: gosiak76 »

Marzenko,

glowa do gory - nie mysl pesymistycznie bo to powoduje stres wiekszy - w naszym zyciu sa chwile gdy dopada nas dol ale to my musimy szukac wyjscia z tego dolu zeby sie bardziej w niego nie zagrzebac - wiec prosze nie zagrzebuj sie w tych zlych myslach - jestesmy tu po to zebys nie czula sie zle oraz zebys mogla dalej walczyc :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witajcie :)

Post autor: vwd »

podobno solarium pomaga na dola, co o tym myslicie? ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie :)

Post autor: gosiak76 »

nie probowalam tego sposobu - jednakze mi pomaga muzyka relaksacyjna :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Witajcie :)

Post autor: patrycja89 »

w życiu nie byłam w solarium;p
Ale lekarz mówił mi, że nie powinnam z niego korzystać.
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Witajcie :)

Post autor: karolina794 »

patrycja89 pisze:Ale lekarz mówił mi, że nie powinnam z niego korzystać.
Mi lekarz tez odradził.Ale czasem jadę do koleżanki,która ma saunę na podczerwień z koloroterapia i jak mam zły dzien to włącza mi zielone światełko i od razu jestem odprężona :)
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie :)

Post autor: gosiak76 »

karolina794 pisze: czasem jadę do koleżanki,która ma saunę na podczerwień z koloroterapia i jak mam zły dzien to włącza mi zielone światełko i od razu jestem odprężona :)
to musi byc niesamowite wrazenie i ciesze sie ze dziala na Ciebie odprezajaco - wiec chociaz masz sposob na to zeby poczuc sie lepiej :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: Witajcie :)

Post autor: marzenka86 »

Hm....solarium....Chodze tam tylko tak okazyjnie i na moj zły humor i przygnębienie napewno mi nie pomoże!! Ja musze przeczekać te złe dni - poprostu!!
Ale teraz to już będe miała inny sposób na zrelaksowanie się bo będe jeździła na deske :) wkońcu doczekałam się śniegu :) i na stoku napewno zapomne o tej nieszzcęsnej endo!!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie :)

Post autor: gosiak76 »

Marzenko,

no to fantastyczne masz zainteresowania - mam nadzieje ze to pozwoli Ci wspaniale spedzic czas. A co do sniegu to ja mam nadzieje ze loty beda sie odbywaly normalnie i bez zadnych opoznien ;) bo musze doleciec jakos na moja operacje :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: Witajcie :)

Post autor: marzenka86 »

Napewno czas na stoku spędze mile i zapomne o tym co mnie dręczy :)

No ja mam nadzieje ze snieg nie przeszkodzi Ci w niczym i spokojnie dolecisz na ten zabieg!!Zresztą musisz spokojnie dolecieć nie ma innego wyjścia :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”