Cześć

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Cześć

Post autor: agachod1 »

Psikusku, ciesze sie razem z toba, ze akurat malenstwo tak sie odwrocilo, ze bylo je widac w calej okazalosci i teraz juz wiadomo, ze to bedzie chlopczyk. Gratuluje cie z calego serca. Duzo zdrowka i trzymaj sie. :D
optymistka82
Ekspert
Posty: 204
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 14:22

Re: Cześć

Post autor: optymistka82 »

No to szykuje się nam odwrócona "seksmisja" bo dookoła sami chłopcy się rodzą :)) Gratulacje dziewczyny. Marcelek - cudne imię :))
ps. jak by się tak jednak dziewczynka urodziła, to zawsze możesz dać Marcelinka :))
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

Psikusku super ze znasz juz plec malenstwa - zycze aby wszystko rozwijalo sie prawidlowo a Ty zebys czula sie dobrze w czasie przebiegu calej ciazy.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

Cześć kochanie:)

i jak tam?? Jak Twój maluszek się ma? :)

Moje pociechy pomagają mi sprzątać w pokoju.. Skoro lekarz przewiduje że mogę urodzić dużo wcześniej, no to czas zrobić porządki, póki mam siłę.. i spakować się do szpitala :)
Kurcze.. niby jest nas trzech a robota jakoś dwa razy wolniej nam idzie ;) hihi :)

buziaki dla Ciebie i pozdrowienia od cioci dla maluszka :)

buziaki
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Cześć

Post autor: agachod1 »

Psikusku, widze ze odpoczywasz i bardzo mnie to cieszy. Caluje i zycze mielgo weekendu. :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

Wspaniale ze maluszek odpowiada na Twoje zaczepki :) Mam nadzieje ze podczas usg znow zagosci radosc ze mozecie zobaczyc malenstwo :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
svergie
Ekspert
Posty: 119
Rejestracja: sobota, 5 lutego 2011, 22:14

Re: Cześć

Post autor: svergie »

Czesc psikusku!
Jak po wizycie? wszystko gra?
Ale sie Wam towarzyski model trafil :o super sie czyta o takich momentach w ciazy :D
svergie
Ekspert
Posty: 119
Rejestracja: sobota, 5 lutego 2011, 22:14

Re: Cześć

Post autor: svergie »

Aaaa to widze, ze szalejesz :D
10 cm to juz kawal chlopaka! nasz ma niecale 7 :mrgreen: Z profilu widac, ze ma nos po Michale i brode po mnie :mrgreen: nie moge sie doczekac tych kopniaczkow strasznie. Ty doswiadczylas tego tak szybko :roll: :D Bardzo sie ciesze, ze wszystko u Was dobrze :D
svergie
Ekspert
Posty: 119
Rejestracja: sobota, 5 lutego 2011, 22:14

Re: Cześć

Post autor: svergie »

Nooo to ja na te mocne nie czekam :wink: :lol: ale cos mogloby juz pobulgotac i poskakac :D
Czekam na zdjecie niecierpliwie :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

Jestes dzielna a malenstwo silne skoro wykazuje walke o siebie - tak trzymajcie i mam nadzieje ze wszystko ulozy sie pomyslnie wkrotce :**
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
svergie
Ekspert
Posty: 119
Rejestracja: sobota, 5 lutego 2011, 22:14

Re: Cześć

Post autor: svergie »

psikusek wyglada uroczo :D i taki podobny do naszego :mrgreen: Takie zdjecia strasznie ciesza :D nasze zdjecie stoi na honorowym miejscu w sypialni :wink:
optymistka82
Ekspert
Posty: 204
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 14:22

Re: Cześć

Post autor: optymistka82 »

Tylko pozazdrościć takich fotek :)) Moja przyjaciółka w pon. urodziła przecudną córcię. Wczoraj byłam w odwiedzinkach i napatrzeć się nie mogłam, a smoka ciągnie jak szalona, nie daje sobie go wyciągnąć :D Trzymajcie się cieplutko, niech wam ciąża pięknie mija
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

Patrzenie na takie zdjęcia sprawia dużo radości co? My z mężem też trzymamy wszystkie wydruki z usg naszych pociech i bardzo sie cieszymy ze już niedługo będziemy mogli zrobić zdjęcia im słodkim buziom:-) kochana do porodu przezyjesz jeszcze wiele cudownych chwil:-) także spokojnie. Ja jestem na ostatniej prostej ale powiem ci ze dobrze iż nie chodzisz w zaawansowanej ciąży przy tych upałach. Będzie ci łatwiej znieść końcówkę w chłodniejsze dni:-) to który to już tydzień???
Zyczymy ci wszystkiego dobrego kochana w ciąży. No i zdrowka dla maleństwa. Ale na pewno wszystko będzie dobrze. Musi:-)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

Jej jak ten czas leci kiedy patrzy sie na czyjaś ciąże. Nam teraz zacznie sie 36 tydzień. A czym bliżej rozwiązania tym bardziej robię sie niecierpliwa. Najważniejsze ze 3 pierwsze miesiące masz za sobą:-) teraz mały zacznie fikac takie koziołki ze dopiero poczujesz radość z dotykania brzuszka. Ja mam taki odruch ze jak tylko poczuje rojbrowanie maluchow to automatycznie kładę ręce na brzuchu bardzo lubię to uczucie kiedy mnie kopią to tak jakby z tobą rozmawiały:-) dlatego uwielbiam letnie kąpiele kiedy są najbardziej aktywne albo słuchanie muzyki:-)

Widzisz ja zawsze miałam wizyty u lekarza w poniedziałki a teraz lekarz przestawil mi jedna wizytę na wtorek bo powiedział ze może maleństwo zrobi mi prezent na imieniny i sie ujawni chociaż powiem szczerze ze wydaje mi sie ze to raczej będzie prezent niespodzianka:-) a ty kiedy masz wizytę?
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
svergie
Ekspert
Posty: 119
Rejestracja: sobota, 5 lutego 2011, 22:14

Re: Cześć

Post autor: svergie »

psikusek co tam u Was jak sie czujecie?
Oj wizyty gdzie mozna poogladac maluszka ciesza bardzo :D Ja juz mam umowione to USG polowkowe na 9pazdziernika- strasznie mi sie czas dluzy... jeszcze ponad miesiac... nie moge sie doczekac :wink: chcialabym juz wiedziec co tam w brzuchu siedzi :)

Sciskam :)
svergie
Ekspert
Posty: 119
Rejestracja: sobota, 5 lutego 2011, 22:14

Re: Cześć

Post autor: svergie »

Ciesze sie, ze dobrze sie macie :)
Ja malenstwo widzialam na samym poczatku, taka kropke z bijacym serduszkiem, no i kilka tygodni temu. Nastepne bedzie polowkowe i jesli wszystko bedzie ok to zobacze szkraba dopiero jak sie urodzi, tutaj robia tylko jedno USG jesli nie ma wskazan do wiekszej ilosci.
Sciskam :)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Cześć

Post autor: agachod1 »

Jejku, jaki sliczny twoj maluch! :D Tak dokladnie USG pokazalo jak wyglada. Mysle, ze czas do porodu szybko zleci i juz wkrotce bedziesz mogla cieszyc sie swoim skarbem na zywo czego ci zycze z calego serca. Calusy. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”