Witajcie

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
mycha
Pocz±tkuj±cy
Posty: 8
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2012, 19:18

Witajcie

Post autor: mycha »

Witajcie drogie moje. Zatem po licznych obserwacjach forum mogę oficjalnie się przedstawić: ja i moja endo. Diagnoza postawiona w marcu br. po prawie dziesięciu latach jęczenia u ginekologa "skąd mam te plamienia?"
Wiedziałam, ze coś jest nie tak, ale nie przypuszczałam, że to ta choroba. Nie mam takich silnych dolegliwości, może poza jednym wyjątkiem - silne zrosty za macicą, które dają znać o sobie podczas miesiączki w bardzo nieprzyjemny sposób .... no i te plamienia przed miesiączką - to wynik tego, że na szyjce macicy umiejscowiło mi się endometrium, którego moja pani doktor dojrzeć nie mogła przez dziesięć lat :)) Próbowała leczyć mnie duphastonem :)) aż bym się wykończyła. Na razie się nie leczę - staramy się o dziecko od roku i na tym skupiam swoją uwagę.... pierwszy pełny cykl po laparoskopii .... jajowody drożne .... cysta na jajniku usunięta .... niestety mam przeczucie, że bez inseminacji się nie uda ... choć podświadomie mam wciąż nadzieję, że w tym miesiącu okresu nie będzie .... Mam 33 lata.
asik25
Udzielaj±cy się
Posty: 14
Rejestracja: czwartek, 12 kwietnia 2012, 12:39

Re: Witajcie

Post autor: asik25 »

witajcie dziewczyny..ja tez jestem nowa:)tzn od wczoraj :)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Witajcie

Post autor: agachod1 »

A wiec witam wszystkie nowe dziewczyny w ten piekny 13piatkowy wieczor. Przykro mi, ze taka smutna okazja, bo choroba to nie jest cos czym mozna by sie chwalic i z czego mozna by sie cieszyc. Jednak dobrze, ze tu wpadlyscie, bo razem razniej. Trzymam kciuki za wasze plany. Oby wszystko sie powiodlo tak, jak sobie zaplanowalyscie. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie

Post autor: gosiak76 »

Witaj i trzymam kciuki za starania o dzidzie. Powodzenia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Witajcie

Post autor: magma »

witaj...
też jestem tu od niedawna a już przekonałam sie jak wazne jest to forum i dziewczyny, ktore na nim są ze swoim doświadczeniem, chęcią pomocy, ze swoim dobrym humorem, mądrością, wiedzą i...i dużo by jeszcze pisac...Warto tu byc, bo razem łatwiej ...
Pozdrawiam
:)
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Witajcie

Post autor: hercik17 »

Witaj fajnie ,że jesteś z nami :D I jak zwykle historia się powtarza...długa diagnoza....bardzo długa.Przykro,że aż tak długi czas musiałaś cierpieć :(
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witajcie

Post autor: vwd »

ja jestem od dawna ;) i tez witam serdecznie :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”