Witam :)

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
motyli
Udzielaj±cy się
Posty: 14
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 13:18

Witam :)

Post autor: motyli »

Witam
Mam na imię Kasia mam 27 lat ( jeszcze) w zeszłym miesiącu zdiagnozowali u Mnie Endometriozę.
Trafiłam na salę operacyjną 23.04 okazało się iż mój prawy jajnik jest całkowicie zniszczony a lewy również zainfekowany endometriozą. Prawy nie uratowany, lewy usunięte liczne torbiele i ogniska endometrialne.
Na chwilę obecną wróciliśmy z mężem do starań o dziecko.
Mam nadzieję że znajdę tu wsparcie i odpowiedzi na wiele męczących Mnie pytań. :D
Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie!!!!!!!
? Paulo Coelho
Alchemik
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Witam :)

Post autor: magma »

Serdecznie Cię witam...szkoda, że poznajemy się w takich okolicznościach...


Zadawaj śmiało męczące Cię pytania a my chętnie na nie odpowiemy...;)

Pozdrawiam i życzę powodzenia w podjętych staraniach o dzidziusia!!!!!
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam :)

Post autor: vwd »

Witaj motyli :)
Chcialabym Cie natchnac do pozytywnego myslenia :) chcialabym Ci przekazac dobre mysli, usmiech... :D wyslac w Twoja strone wszystko to co dobre :) Nie jestes sama ze swymi problemami i pytaniami :) Jestesmy tu razem, tkwimy w tym po uszy (przynajmniej niektore z nas) ;) Wszystkie mamy lepsze i gorsze dni, chodzi o to, by tych pierwszych bylo wiecej :) O to sie wlasnie tutaj wspolnie staramy :)
Awatar użytkownika
motyli
Udzielaj±cy się
Posty: 14
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 13:18

Re: Witam :)

Post autor: motyli »

dziękuję za miłe przywitanie Dziewczynki :mrgreen: Puki co staram się jak najwięcej dowiedzieć o tym cóż takiego jest to Endometrum.Widzę po waszych postach że nie jest to rodzaj wyroku da się z tym żyć i można mieć dzieci. A to już dla Mnie bardzo pocieszające.
Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie!!!!!!!
? Paulo Coelho
Alchemik
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Witam :)

Post autor: domowniczka »

i ja sie przylaczam do grona witajacych :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam :)

Post autor: gosiak76 »

Witaj i sie nie poddawaj - jezeli masz dobrego specjaliste ktory odpowiedni Cie poprowadzic w dalszym leczeniu abys mogla miec dziecko to bedzie to na prawde fantastyczne. Musisz wierzyc ze tak bedzie i walczyc o to.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Witam :)

Post autor: agachod1 »

Witaj na forum. Jezeli masz jakiekolwiek pytania, nie krepuj sie. W miare mozliwosci postaramy sie na nie odpowiedziec i powiekszyc twoja wiedze na temat endo. Pozdrawiam. Agnieszka. :D
Awatar użytkownika
kawa1981
Ekspert
Posty: 150
Rejestracja: czwartek, 7 czerwca 2012, 10:18

Re: Witam :)

Post autor: kawa1981 »

Witaj kochana :)

Ja również służę pomocą. Jeżeli tylko masz jakieś pytania lub wątpliwości pisz śmiało :)

Powodzenia!!!
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Witam :)

Post autor: patrycja89 »

Nie miałam jeszcze okazji się przywitać więc witaj Kasiu :):)

Najważniejsze, że jesteś już po operacji.. tą część masz już za sobą.. Teraz skoro wróciliście do starania się o dzidziusia to musisz myśleć jak najbardziej pozytywnie.. wiesz.. ponieważ od operacji nie minęło jeszcze zbyt wiele czasu to może to troszkę potrwać, ale musisz być myśli :)
Jak ostatnio powtarzam wszystkim tu obecnym kobietkom tak i Tobie teraz to mówię.. Wierzę, w to, że niedługo będziesz się cieszyć swoim maleństwem.. Ja jestem w 27 tyg. ciąży bliźniaczej (operację miałam 2 lata temu) a w listopadzie dostałam czarno na białym, że nie będę miała dzieci - ktoś powie że się chwalę - ale ja Wam to piszę i będę pisać, po to żebyście wiedziały że szanse zawsze są i trzeba w to bardzo usilnie wierzyć :) Ja mam swój cud pod serduszkiem i Wy się swoich cudów też doczekacie :)

buziaki :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Witam :)

Post autor: Araja79 »

Ja również przyłączam się do powitań:)
Wiele z nas jest w podobnej sytuacji i bardzo nas cieszą takie osiągnięcia jak Patrycji:) Podnoszą nas na duchu i pomagają wytrwać w nadziei...
Ja równiez dziękuję Tobie Patrycjo za wsparcie :) Taka wiadomość na swoim zdołowanym wątku bardzo cieszy:)
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”