Gdzie operacja

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Dziusia
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 8 października 2018, 10:52

Gdzie operacja

Post autor: Dziusia »

Witam wszystkich i bardzo proszę o pomoc. Jestem z okolic Warszawy i szukam lekarza który zrobi mi operację na endometrioze na NFZ. Od 13 lat mam tak bolesne miesiączki że tracę przytomność. Wszyscy czyli kilkudziesięciu lekarzy mówili że widocznie taka moja uroda. Kazali zajść w ciążę albo brać antykoncepcję. Antykoncepcja nie pomogła ale zniszczyła mi zdrowie jeszcze bardziej. A ciąża niestety żadnych zabezpieczeń i żadnych efektów. Zapisałam się na prywatną wizytę u specjalisty od endometriozy bo doszłam do wniosku że muszę to mieć i okazało się że miałam rację. Jestem poważnie chora. Moje jelita ledwo pracują. Mam guz na prawym jajniku. Boli codziennie, już nie tylko przy miesiączkach. Ale nie mam tyle pieniędzy żeby robić operację prywatnie. Dzwonię po szpitalach i ciężko coś znaleźć. A jak usłyszałam w MSWIA (Gdzie przywiozła mnie kiedyś karetka jak zemdlalam w metrze z bólu i po badaniu przez ginekologa usłyszałam że taki mój urok) ze to banalnie prosty zabieg i każdy lekarz go wykonuje to odrazu zapaliła mi się czerwona lampka! Boję się iść gdzieś gdzie mogą tylko wszystko spaprać :cry: błagam pomóżcie :cry:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”