owulacja

Masz problem? Zapytaj - może ktoś zna odpowiedź!
Paulina
Pocz±tkuj±cy
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 28 lipca 2009, 07:02

owulacja

Post autor: Paulina »

Mam pytanie może ktoś mi pomoże. Leczyłam się 6 miesięcy po laparoskopi Decapeptylem Depot. Dostałam miesiączkę 01.10. , w piatek byłam u mojego lekarza prowadzącego 9dc i mówił że widzi małę pęcherzyki, endometrium 10 mm. cienkie linijne dwie warstwy tak mam napisane. Wczoraj bolał mnie lewy jajnik i miałam palmienie ze śluzem. Na tym jajniku miałąm torbiel przedtem. Posząłm na usg do szpitala i drugi lekarz powiedział że widzi pęcherzyk 15mm ale to raczej ciałko żółte. Moje pytanie kiedy była ta owulacja skoro w piatek nie widział mj lekarz dużych pęcherzyków. A endometrium wczoraj miałąm 9mm
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: owulacja

Post autor: vwd »

Miesiac temu bylam w szpitalu, gin zrobil USG, opisal. Dwa dni pozniej mial dyzur w nocy, poszlam do niego i poprosilam o ponowne badanie, bo b.bolalo. Stwierdzil, ze gdyby mnie sam nie badal bylby b.zaskoczony, bo zupelnie inaczej to wszystko wyglada. Po kilku dniach znowu ten sam gin robil USG i powiedzial, ze moj lewy jajnik zyje zupelnie swoim zyciem, musimy go farmakologicznie wyciszyc i obserwowac.
Badanie tego samego dnia na innym sprzecie i przez in. lekarzy moze byc rozne.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: owulacja

Post autor: vwd »

czytam tego swojego starego posta i...czuje, ze znowu jestem w tym samym punkcie ;-) deja vu
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: owulacja

Post autor: domowniczka »

vwd pisze:Badanie tego samego dnia na innym sprzecie i przez in. lekarzy moze byc rozne.
faktycznie???
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: owulacja

Post autor: gosiak76 »

z badaniami jest roznie - podczas gdy jeden lekarz sadzi ze ma sie torbielke to inny powie ze nic nie widzi lub w obrazie sa pecherzyki - wiec czy to zalezy od sprzetu czy czasem tez od doswiadczenia lekarza podczas uzywania tego sprzetu gdyz nie mial z tym sprzetem wczesniej stycznosci?
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”