WITAM SERDECZNIE

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
dzeneriw
Pocz±tkuj±cy
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2009, 20:48

WITAM SERDECZNIE

Post autor: dzeneriw »

MAM 39 LAT,DWOJE DZIECI I OD TRZECH TYGODNI STWIERDZONA ENDOMETRIOZE ZEWNETRZNA.JAK TYLKO PAMIETAM GDY MIALAM OKRES ZEBY JAKOS FUNKCJONOWAC BRALAM TABLETKI PRZECIWBOLOWE.,LUB ZASTRZYKI.MYSLAŁAM ZE TAK MA BYC...NIE MIAŁAM PROBLEMOW Z ZAJSCIEM W CIAZE,ACZKOLWIEK W DRUGIEJ CIAZY KRWAWILAM I BYLA TO CIAZA ZAGROZONA.URODZILAM ZDROWA CORKE.BEDĄC JESZCZE W CIAŻY OBIECALAM SOBIE ZE,GDY TYLKO PRZESTANE KARMIC PIERSIĄ ZGŁOSZE SIE DO BANKU DAWCOW SZPIKU.TAK TEZ SIE STAŁO.ODDAŁAM POTEM KREW MOZE CZTERY RAZY I OKAZALO SIE ZE JUZ NIE MOGE BO MAM ANEMIE.MIESIACZKI BARDZO OBFITE I BOLESNE.ŁYŻECZKOWANIE-POLIP.PO PÓŁ ROKU POLIP JEST PONOWNIE.HISTEROSKOPIA,USUNIECIE POLIPA I ZASTRZYKI DEPOPROVERA.MIAŁO BYC ZATRZYMANIE OKRESU A BYŁO ODWROTNIE ,NIE BYŁO KONCA.DAŁAM SOBIE SPOKOJ Z BOLEM,Z LEKARZAMI.AŻ DO CZASU.POJAWIŁY SIE SILNE BÓLE MIEDZYZEBROWE POD ŁOPATKA.ZLECENIE NA BADANIA.USG GIN.TORBIEL LEWEGO JAJNIKA.LAPAROSKOPIA.ENDOMETRIOZA ZEWNETRZNA,LICZNE ZROSTY,OBUSTRONNE TORBIELE JAJNIKOW,CZESCIOWE ICH USUNIECIE.ZALECONO LECZENIE FARMAKOLOGICZNE.PO DWOCH TYG.KATROLNE BADANIE USG OBSERWAJA PRZEROSNIETEGO ENDOMETRIUM.NA PRAWYM JAJNIKU TORBIEL 5,6 CM.(ENDOM.)NO I PYTANIE CZY ONA MOZE SIE WCHLONAC PO LEKACH?BOLI MNIE BRZUCH I PLAMIE.CZY KTOS TAK MIAL?POZDRAWIAM GORACO :wink:
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: WITAM SERDECZNIE

Post autor: vwd »

Moze sie wchlonac, ale raczej nikt na to nie liczy. Przewaznie sie zmniejsza i wycisza, ale po odstawieniu lekow znow wraca wszystko do wczesniejszego stanu. Stad potrzeba interwencji chirurga lub wiara w inne, niestandardowe sposoby (np.bioergoterapeuta). Troche czasu minelo od twojego wpisu... Co sie teraz u Ciebie dzieje? Jak sie czujesz?
Zaklinka1989
Ekspert
Posty: 261
Rejestracja: środa, 31 marca 2010, 09:36

Re: WITAM SERDECZNIE

Post autor: Zaklinka1989 »

Z czym zwiazane sa takie bole miedzyzebrowe podczas endo? Wlasnie widze ze kilka dziewczyn mowilo o bolach miedzyzebrowych ale jakie to ma powiazanie z endo?
Żaklina
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: WITAM SERDECZNIE

Post autor: domowniczka »

Ktoras z Was pytala, czy po urodzeniu dziecka mozna dostac endo... Podnosze ten watek, bo tu mamy taki wlasnie przypadek. A swoja droga, ciekawe co teraz dzieje sie z dzeneriw...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”