Szyjka macicy sina ?????

Masz problem? Zapytaj - może ktoś zna odpowiedź!
Jukimona
Pocz±tkuj±cy
Posty: 9
Rejestracja: sobota, 13 lutego 2010, 18:42

Szyjka macicy sina ?????

Post autor: Jukimona »

Witam .Ja również choruje na endometrioze . We wrześniu 2009 r. miałam operacje ( usuniecie torbieli czekoladowej z prawego jajnika ) od pażdziernika jestem na zastrzykach 4x zoladex 1X depo provera . Od trzech tygodni strasznie boli mnie całe podbrzusze :( .....odwiedziłam lekarza w zeszłym tygodniu , a on po badaniu powiedział ze mam powiększona macice i siną szyjkę macicy ( pobrał mi cytologie )... nic więcej nie chciał mi powiedzieć. Jedynie powiedział ze mam przyjść do niego jak będzie wynik cytologi (wtedy bedzie mi mógł coś więcej powiedzieć ) A ja od wizyty nie mogę normalnie funkcjonować ( cały czas chodzi mi po głowie ta sina szyjka macicy ). Mam prośbę jeśli ktoś słyszał o czymś takim albo tez miał taki problem )to bardzo proszę o pomoc .....chociaż wytłumaczenie co to może znaczyć .....bo ja jak do tej pory myślę ze to może być rak :( Proszę o pomoc
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Szyjka macicy sina ?????

Post autor: vwd »

Zadano mi ostatnio takie samo pytanie...
wiec jesli ktos kiedys szukalby na nie odp. podaje linka do watku http://www.forum.endoendo.pl/viewtopic.php?f=20&t=419 w kt. na ten temat rozmawiamy :)
Jesli macie jakies pytanie - piszcie smialo :)
pzdr. serdecznie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”