Strona 1 z 1

Witajcie;0

: piątek, 11 lutego 2011, 17:26
autor: ocieplenie26
Witam wszystkich, jestem tutaj po raz pierwszy.
Wczoraj tzn. 10 lutego br byłam u ginekologa na wizycie kontrolnej. Podczas badania usg dopochwowe okazało się, iż mam Endometriozę w lewym jajniku czyli 35,5 x 25,9 mm. Mam brać Visanne przez 1\2 roku i zrobić Ca 125 i za trzy miesiące do kontroli.Mam już dwojkę wspaniałych malaństw. Dziewczynki są w wieku 5 i 4 lata. Urodziły się przez cc. Druga cesarka była dosyć poważna, gdyż mi pękła macica i prawdopodobnie to spowodowało u mnie takie zmiany.Czy ktoś z was stosował visanne i jakie są dalsze postępowania tej choroby? Pozdrawiam

Re: Witajcie;0

: piątek, 11 lutego 2011, 18:07
autor: marzenka86
Witam Cie gorąco na naszym forum!!!
Ja osobiście nie brałam tych leków ale tutaj http://www.forum.endoendo.pl/viewtopic.php?f=27&t=561 znajdziesz wiele informacji na temat tych tabletek!!!
Pozdrawiam cie gorąco!!!

Re: Witajcie;0

: sobota, 12 lutego 2011, 13:37
autor: karolina794
Witaj gorąco,bardzo mi przykro,że tyle przeszłaś.Ja biorę Visanne od 4 miesięcy i możesz o niej poczytać w wyżej zaznaczonym temacie :)

Re: Witajcie;0

: sobota, 12 lutego 2011, 14:50
autor: catrina27
Witaj ;)
Często powtarzamy, że Visanne jest lekiem wartym swojej ceny i dobrze że coraz więcej lekarzy go preferuje. A jak teraz się czujesz? Odczuwałaś jakieś zmiany, bóle?

Re: Witajcie;0

: sobota, 12 lutego 2011, 18:19
autor: karolina794
Żeby nie powielać tematu zjrzyj do działu : "Leki i nasze doświadczenia z nimi "

Re: Witajcie;0

: sobota, 12 lutego 2011, 21:55
autor: gosiak76
Witaj - dzieki temu ze dziewczyny odpowiednio pokierowaly Cie do watku to znajdziesz informacje ktorych potrzebujesz. Mam nadzieje ze bedziesz zadowolona ze skutecznosci dzialania leku.