Cześć Dziewczyny

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Asia
Udzielaj±cy się
Posty: 11
Rejestracja: piątek, 11 lutego 2011, 23:43

Re: Cześć Dziewczyny

Post autor: Asia »

http://diamedica.pl/index.php?products= ... rod_id=147
Tutaj jest zdjęcie tego modelu co ja mam i szczegółowe informacje. Na tek stronie endometrioza nie jest wspomniana, ale jest w oryginalnej ulotce. Czytałam też, że stosowanie t.e.n.s. jest powszechne w Skandynawi.
Jeśl chodzi o leki przeciwbólowe, to niestety, żadnych cudownych środków nie mam.
Z regóły stosuję paracetamol (4 razy 1g) i ibuprofen (3 razy 400mg) równolegle. Na ból nie są idealne, ale nieco pomagają a ja nie ma skutków ubocznych. Muszę je jednak brać reguralnie przez długi okres czasu.
Wszystkie inne przeciwbólowe (wierzcie, próbowałam już wszystkiego) i tak nie łagodzily bólu na tyle bym mogła się godzić na skutki uboczne (strasznie reaguję na wszystkie silniejsze leki - zawroty głowy, wymioty etc).
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć Dziewczyny

Post autor: gosiak76 »

Asiu a probowalas uzywac tabletek przeciwbolowych w czopkach doodbytniczych ???? Jezeli tak to czy tak samo reagowalas na ten rodzaj leku przeciwbolowego jak na inne silne leki przeciwbolowe stosowane doustnie??
A co do tego aparaciku to niezly wynalazek - niewidoczny i latwy w uzyciu :) Zycze jak najmniej bolu.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Asia
Udzielaj±cy się
Posty: 11
Rejestracja: piątek, 11 lutego 2011, 23:43

Re: Cześć Dziewczyny

Post autor: Asia »

próbowałam kiedyś czopków. Pomagały, ale cierpiałam na zaparcia, więc suma sumarum na jedno wychodziło, bo wtedy ból powracał.
Chyba teraz przechodzę przez okres wyciszenia objawów, bo za mną jakieś 2 tygodnie beztroskiego życia :D
ostatnio miałam jedynie bardzo delikane bóle. Póki co próbuję nie używać leków, żeby stwierdzić czy mój wynalazek działa naprawdę, czy przez siłę sugestii. Ale z drugiej strony nie miałam też jeszcze okresu odkąd odstawiłam leki, więc może po prostu wszystko jest w uśpieniu?. Ale cieszę się z tego co mam.
No i postanowiliśmy starać się o ciążę! Już nawet mieliśmy konsultację w tej sprawie.
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Cześć Dziewczyny

Post autor: catrina27 »

Asiu wspaniałe wieści. Takie beztroskie życie bez bólu jest bardzo komfortowe :) Fajnie, że się zdecydowaliście :) Nie życzę powodzenia tylko owocnych plonów :lol:
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć Dziewczyny

Post autor: gosiak76 »

Zycze owocnych staran i jak najmniej bolu - mam nadzieje ze zostanie w uspieniu na bardzo dlugi okres czasu. Powodzenia ze starankami :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Asia
Udzielaj±cy się
Posty: 11
Rejestracja: piątek, 11 lutego 2011, 23:43

Re: Cześć Dziewczyny

Post autor: Asia »

Na razie przed nami lista badań itd. mam nadzieję, że wszystko pójdzie po naszej myśli. Dziękuję za wsparcie.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć Dziewczyny

Post autor: gosiak76 »

Mam nadzieje ze wszystkie badania wyjda w normie i brama w staraniu sie o malenstwo stanie przed Wami otworem - zycze wytrwalosci i owocnego dzialania.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”