Dzien dobry

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
beti
Udzielaj±cy się
Posty: 28
Rejestracja: poniedziałek, 11 kwietnia 2011, 15:09

Dzien dobry

Post autor: beti »

Mam 37 lat i choruje juz okolo 10lat. Nie wiem dokladnie ile, poniewaz zdiagnozowano mnie niedawno.Mieszkam w Niemczech i tutaj tez zaczelam sie leczyc.U mnie zaczelo sie od bölu przypominajäcego zapalenie pecherza moczowego.Potem caly brzuch, böl nie do zniesienia, wymioty w trakcie cyklu przypominajäce grype jelitowo-zolädkowä.Trafilam na lekarke z Polski.Zaczelam od leczenia Valette a po kolejnej wizycie dostalam propozycje nie do odrzucenia:natychmiastowa laparoskopia i czyszczenie brzucha.W czwartek minä 2 tygodnie od laparoskopii. Nie usunieto wszystkich zmian.Laparoskopia trwala 4h i niestety nie dali rady wszystkiego sie pozbyc.Czeka mnie kolejny zabieg za pöl roku.Mialam potwornä endometrioze i usunieto tylko najwieksze zmiany, udrozniono jajnik, pousuwano zrosty.Oglädalam zdjecia.Wyglädalo to jak jedna wielka siec z krwi a wniej posklejane wszystko w brzuchu.Ostatni dzwonek.Jutro mam wizyte kontrolnä , zobaczymy co dalej.Czuje sie super, zadnego bölu po zabiegu , ale poczekamy na miesiäczke.Caly czas biore Valette.
Bardzo sie ciesze , ze jest takie forum wsparcia i nie mialam pojecia, ze jest nas az tyle.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Dzien dobry

Post autor: hercik17 »

Witaj Beti tak mi przykro,że masz endo i że tyle już przeszłaś :(
beti pisze:i nie mialam pojecia, ze jest nas az tyle.
jest nas znacznie więcej i to jest przykre.Trzymaj się i szybkiego powrotu do zdrówka po laparoskopii
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Dzien dobry

Post autor: domowniczka »

Beti, witam Cie b.b.b.serdecznie na forum :) Przykro slyszec, ze i Ciebie dopadla ta choroba (jak sie nazywa po niemiecku?) Wycierpialas swoje, zreszta jak my wszystkie... Cale szczescie, ze jestes pod dobra opieka :) Ze sie leczysz :) Nie znam tych lekow, o kt. piszesz... Czy moglabys szerzej o nich napisac w dziale "Leki" - w jakich dawkach stosujesz, jak sie po nich czujesz, czy cos pomagaja... Sciskam mocno :)
beti
Udzielaj±cy się
Posty: 28
Rejestracja: poniedziałek, 11 kwietnia 2011, 15:09

Re: Dzien dobry

Post autor: beti »

W Niemczech tak samo, jak w Polsce : endometriozum
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry

Post autor: gosiak76 »

Witaj Beti ciesze sie ze trafilas na lekarke ktora szybko podjela decyzje o przeprowadzeniu zabiegu dzieki czemu oczyszczono Ci brzuch na tyle ile mozna bylo podczas pierwszej operacji. Zycze Ci szybkiego powrotu do zdrowka i mam nadzieje ze kolejna operacja pozwoli pousuwac wszystkie pozostawione zmiany zebys mogla czuc sie coraz lepiej. Pozdrawiam cieplo - Gosia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Dzien dobry

Post autor: catrina27 »

Witaj
Trzymam kciuki za wizytę kontrolną :) odpukać aby wszystko było dobrze.
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”