Witam wszystkich

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
mika1234
Pocz±tkuj±cy
Posty: 4
Rejestracja: środa, 19 października 2011, 10:35

Witam wszystkich

Post autor: mika1234 »

Hej jestem pierwszy raz na forum, też mam endo 1czerwca miałam laparoskopie potem 4miesiące brałam visane na razie fizycznie czuję się nie najgorzej.Teraz [bez wielkich nadzieji] staram się o dziecko nie biorę żadnych leków. :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam wszystkich

Post autor: gosiak76 »

Witaj miko,
mam andzieje ze kuracja V pomoze Ci osiagnac upragniony cel w zyciu jakim jest doczekanie sie potomstwa czego bardzo mocno zycze.
Czy dlugo bylas diagnozowana zanim lekarze uswiadomili sie ze mozesz byc chora na endo - jak to wygladalo u Ciebie ??
Pozdrawiam cieplo - Gosia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam wszystkich

Post autor: vwd »

witam, witam :) dobrze, ze sie u nas pojawilas, mam nadzieje, ze pomoze Ci to z uporaniem sie z endo :) i ze znajdziesz na na naszym forum to czego szukasz :) przy okazji wspomne, ze Twoj watek pt. "Lekarze" przenioslam do dzialu "Szukasz specjalisty?", aby i inne dziewczyny latwiej dotarly do informacji w nim zawartych
Pzdr. serdecznie i zycze DUZO ZDROWIA! :)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Witam wszystkich

Post autor: agachod1 »

Rowniez zycze ci duzo zdrowka i jak najszybciej dzidziusia. Spelnienia marzen w nadchodzacym roku. Pozdrawiam. Aga.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”