Witam!

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
myszka32
Pocz±tkuj±cy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 25 stycznia 2012, 12:54

Witam!

Post autor: myszka32 »

Witam! Jestem tu po raz pierwszy i oczywiście jestem tu z powodu endometriozy. Dowiedziałam się o niej przypadkowo. Mam jedno dziecko, synka, który ma 4 latka, 2 lata temu postanowiliśmy z mężem, że będziemy starać się o drugie dziecko. Niestety nasze starania utkwiły w martwym punkcie. Lekarze mówili, że za bardzo chcemy. W końcu po 2 latach zrobiono mi laparoskopię, a było to tuż przed świętami czyli grudzień 2011 i diagnoza była dla mnie ogromnym zaskoczeniem-endometrioza.Podobno jej ogniska były niewielkie. Trafiłam do Kliniki niepłodności w Białymstoku i tak oto jestem na stymulacji jajników i po pierwszej inseminacji. Czekam na zrobienie testu i mam nadzieję że w końcu uda mi się zajść w ciążę. Nie poddaję się. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam!

Post autor: gosiak76 »

Witaj myszko, przykro mi ze diagnoza Cie zaskoczyla ale dzieje sie tak zawsze gdy uslyszymy diagnoze choroby. Mam nadzieje ze podejscie do inseminacji pomoze rozwiazac sytuacje i pozwoli Ci cieszyc sie kolejna ciaza czego mocno zycze.
Pozdrawiam cieplo - Gosia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ewooncia1
Ekspert
Posty: 327
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 12:07

Re: Witam!

Post autor: ewooncia1 »

myszka32 pisze:Nie poddaję się
I takie podejście mi się podoba :D Witaj w naszym elitarnym klubie :lol: Dziewczyny są dzielne, walczą i zachodzą w ciążę, Tobie też się uda :D Ja też mam taki zamiar, w swoim czasie :D Trzymam kciuki i pisz jak postępy, co nowego. Pozdrawiam!
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam!

Post autor: vwd »

ewooncia1 pisze:myszka32 napisał(a):
Nie poddaję sięI takie podejście mi się podoba Witaj w naszym elitarnym klubie
i ja Cie witam :D
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: Witam!

Post autor: EveLondon »

Witaj wsrod nas... dla kazdej z nas endo bylo zaskoczeniem ale tak jak poprzedniczki powiem ci ze wszystkie dzielnie walczymy. Trzymam kciuki za pozytywny wynik testu :)
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Witam!

Post autor: agachod1 »

I ja cie witam. Ciesze sie, ze dolaczylas do nas. Szkoda tylko, ze z powodu choroby. Napisz jak sie czujesz? Jak samopoczucie? Pozdrawiam. Aga.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam!

Post autor: vwd »

Hej myszka :) Co sie dzieje? Bo sie nie odzywasz...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”